Pozvánka na workshop o technikách roubování zeleninových plodin

Seminář je připraven ve spolupráci s Katedrou tropických plodin a agrolesnictví, kterou zastupuje prof. Ing. Eloy Fernández Cusimamani, Ph.D. a Ing. Iva Viehmannová, Ph.D., a naší botanickou zahradou. Workshop bude veden v angličtině.

Datum konání: 27. června 2024

Čas: 10:00

Místo konání: Fakulta tropického zemědělství (místnost č. 313) a Botanická zahrada FTZ

Tento seminář vám představí:

• Výhody a nevýhody používání roubů
  • Techniky roubování
  • Management před a po roubování

Tento kurz-workshop je určen studentům a odborníkům, kteří se zajímají o techniky roubování u zemědělských plodin.

Pro více informací se, prosím, obraťte na:

Tel : +420 224 382 887

melisahuizar@gmail.com

prochazkovazdislava@ftz.czu.cz

Detaily najdete také v přiložených dokumentech.