Konference České evaluační společnosti 2024

Fakulta tropického zemědělství s potěšením oznamuje nadcházející Konferenci České evaluační společnosti, která se bude konat 12. a 13. června 2024. Tato akce nabídne bohatý program zaměřený na evaluaci v různých oblastech, od vzdělávání po sociální inkluzi.

Předkonferenční workshopy (12. června 2024)

Před hlavním konferenčním dnem proběhnou tři prakticky zaměřené workshopy:

• WS1 Vladimír Kváča: "Kdy má jaká evaluace smysl"
  • WS2 Anna Korienieva a Linda Maršíková: "Vizualizace a prezentace výsledků evaluace (Nechte výsledky mluvit za vás)"
  • WS3 Jana Korábová: "MAXQDA – Vyzkoušejte si prakticky program pro analýzu kvalitativních dat"

Workshopy budou probíhat od 13:00 do 16:30 a počet účastníků je omezen na 20 osob.

Hlavní konferenční den (13. června 2024)

Konference se uskuteční od 9:00 do 17:20 a bude rozdělena do následujících oblastí:

Úvodní plenární blok:

• Daniel Svoboda, Česká evaluační společnost
  • Michal Lošťák, Prorektor pro mezinárodní vztahy ČZU v Praze
  • Hana Volná, Odbor rozvojové spolupráce a humanitární pomoci Ministerstva zahraničních věcí
  • Radek Kobza, Ministerstvo pro místní rozvoj
  • Michaela Mrózková, Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy

Následují tematické bloky zaměřené na různé aspekty evaluace:

Dopolední bloky:

• B1: Multikulturní týmy a multikulturní výzvy
  • B2: Evaluace vzdělávání a evaluační vzdělávání
  • B3: Evaluace pohody a nepohody

Odpolední bloky:

• B4: Evaluace pro obce a občany
  • B5: Evaluace pro podporovatele
  • B6: Divoká karta – nové výzvy, přístupy, aktéři

Po celém dni plném zajímavých prezentací a diskusí bude následovat After Party s hudební skupinou Poslední a pádíme v Klubu C.

Registrace

Registrace na konferenci i předkonferenční workshopy je vzhledem k omezené kapacitě nutná.

Proto neváhejte a v případě Vašeho zájmu se, prosím, obraťte, přímo na Ing. Petru Chaloupkovou, PhD., dr. h.c. - chaloupkova@ftz.czu.cz.

Detailní informace o konferenci najdete na tomto linku: Program konference ČES 2024 | Česká evaluační společnost (czecheval.cz).

Konference je příležitostí pro sdílení zkušeností, pro propojení jednotlivých aktérů a pro společné hledání cest, které mohou přispět k posílení evaluací a jejich efektivnějšímu využívání.

Těšíme se na Vaši účast a inspirativní diskuse!