Slavnostní promoce absolventů bakalářských a magisterských oborů na Fakultě tropického zemědělství

Ve čtvrtek 27. června 2024 se v Aule České zemědělské univerzity odehrála slavnostní promoce studentů bakalářských a magisterských oborů Fakulty tropického zemědělství (FTZ), která byla završením několikaletého úsilí našich studentů a zároveň připomínkou důležitosti vzdělávání a vědeckého výzkumu v oblasti tropického zemědělství.

Letošní státní závěrečnou zkoušku absolvovalo celkem 69 studentů bakalářských programů (Tropické zemědělství a ICARD) z nichž úspěšně dokončilo studium 66.

Cena děkana za nejlepší bakalářskou práci byla udělena Bc. Nicole Dřímalové za práci "Antiproliferative effect of common Nepenthes species on adenocarcinoma cells".

Celkem 12 bakalářů získalo ocenění za vynikající studijní výsledky.

Státní závěrečnou zkoušku magisterských oborů absolvovalo celkem 58 studentů a 44 studujících získalo diplom, zatímco 10 studentů si odložilo obhajobu diplomové práce na září 2024.

Cena Ministra zemědělství za nejlepší diplomovou práci byla udělena Ing. Dumitru-Claudiu Săndu?ă za práci "Why people buy food directly from farmers: Case study from Moldova".

2 inženýři získali ocenění za vynikající studijní výsledky.

Zástupci Fakulty tropického zemědělství tímto srdečně gratulují všem absolventům a přejí jim mnoho úspěchů v jejich budoucí kariéře a zároveň se těší se na další úspěšné roky plné nadějných studentů a inspirativních absolventů.