Pracovní nabídka – Manažer/ka projektového centra

Děkan Fakulty tropického zemědělství České zemědělské univerzity v Praze vypisuje výběrové řízení na pozici – Manažer/ka projektového centra.

Hledáme uchazeče, který bude klíčovou postavou v rozvoji projektového centra na fakultě s mezinárodním zaměřením, v zeleném kampusu v Praze na Suchdole.

Pokud máte zkušenosti s řízením projektů, rádi Vás přivítáme v našem týmu. Nabízíme zajímavou pracovní náplň, včetně možnosti zahraničních stáží, příjemné pracovní prostředí a širokou škálu zaměstnaneckých benefitů.

Náplň práce:

  • Řízení chodu projektového centra (PC) Fakulty tropického zemědělství (FTZ).
  • Kontrola evidence projektů ČZU, včetně stavu žádostí a projektů, pravidelně v čase (ep.czu.cz).
  • Pravidelná komunikace s rektorátním Oddělením rozvoje a projektového řízení (ORPŘ), právním oddělením, ekonomickým odborem, personálním oddělením ČZU a dalšími rektorátními útvary v rámci projektových záležitostí.
  • Účast na školení a seminářích v ČR/ zahraničí týkajících se projektových záležitostí.
  • Účast na školení pořádaných ČZU týkajících se projektových záležitostí.
  • Komunikace s hlavními řešiteli na FTZ, ostatních fakultách a univerzitách ohledně veškerých záležitostí, které mohou nastat během jednotlivých fází projektu. Komunikace se zástupci donorů.
  • Zajištění podpisů statutárního orgánu ČZU pro projektové žádosti.
  • Poskytování metodické podpory a konzultace zaměstnancům FTZ při podávání a realizaci projektů fakulty.
  • Poskytování konzultace o nastavení úvazků a výši mzdy osob zaměstnaných na projektu dle interních pravidel ČZU.
  • Funkce kontaktní osoby vedené v systému Funding & tenders EU projektů.
  • Vyhledávání vhodných zahraničních výzev na míru
  • výzkumným týmům nebo jednotlivým akademickým pracovníkům na základě náplně výzvy, jejich poptávky a zaměření.
  • Networking-propojování vědecké populace v rámci FTZ/ČZU s ostatními pracovišti v ČR i zahraničí, vyhledávání možnosti pro mezioborovou spolupráci.
  • Aktivní vyhledávání možnosti zapojení FTZ týmů/vědců v rámci projektových konsorcií.
  • Poskytování podpory při přípravě projektů-ve spolupráci s rektorátními pracovišti zajišťuje povinné přílohy projektové žádosti, konzultace rozpočtu/tvorba rozpočtu, zpětnou vazbu na textovou část, pomoc při odeslání projektu donorem stanoveným způsobem.
  • Účast na schůzkách pořádaných ORPŘ ČZU.
  • Zajišťování řádné finanční správy projektů (školení/metodika pro řešitele/správce projektů).
  • Monitoring přehledu všech projektů fakulty s jednotlivými parametry, čtvrtletní kontrola a reporting celkového čerpání projektů FTZ.
  • Pravidelný reporting proděkance pro rozvoj fakulty o projektových záležitostech a chodu PC FTZ, aktivní účast na celkové strategii PC.

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené, 3 sick days/rok
  • Příjemné prostředí zeleného kampusu – Praha Suchdol
  • Příležitost k osobnímu i profesnímu růstu (jazykové kurzy, zaměstnanecké tuzemské i zahraniční stáže v rámci programu Erasmus několikrát do roka)
  • Program benefitů pro zaměstnance ČZU
  • Platové podmínky do 50.000 Kč

Pracovní úvazek 1,0.

Nástup po ukončení výběrového řízení.

Benefity

Závodní stravování

Bonusy/prémie

Dovolená 5 týdnů

Možnost občasné práce z domova

Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání.
  • Anglický jazyk -min. na úrovni Cl – slovem i písmem.
  • Ideálně předchozí zkušenost s administrací projektů.
  • Znalost MS Word, Excel a PowerPoint.
  • Znalost prostředí Office 365 (One Drive, Outlook, MS Teams).
  • Ochota učit se novým věcem a dobré komunikační schopnosti.

Kontaktní údaje

Marie Horáková

e-mail: recruitment@rektorat.czu.cz

Další články v rubrice

English ☰ Menu