Nabídka stipendií pro studijní a výzkumné pobyty v Mexiku

Fakulta tropického zemědělství oznamuje možnost získání stipendií pro studijní a výzkumné pobyty v Mexiku na akademický rok 2024/2025.

Podrobnosti stipendijní nabídky:

- Počet míst: 5

- Délka pobytu: 5 až 10 měsíců (zahájení pobytu bude upřesněno mexickou stranou)

- Úhrada pobytu: Ministerstvo zahraničních věcí Mexika

- Úhrada cestovného: Bez refundace cestovného

Požadované dokumenty:

- Návrh na vyslání / Žádost o účast ve stipendijním programu MŠMT (podepsaná a potvrzená zahraničním oddělením VŠ)

- Životopis ve španělštině

- Motivační dopis ve španělštině

- Doklad o vykonaných zkouškách

- Potvrzení o úrovni znalosti španělského jazyka

Termíny:

- Uzávěrka přihlášek k AIA: 10. června 2024 (e-mailem na adresu e-podatelna@dzs.cz)

- Podání online žádosti mexické straně: do 28. června 2024 (přes portál SIGCA)

Odkazy pro další informace:

Akademická informační agentura (AIA)

Mexická agentura mezinárodní rozvojové spolupráce (AMEXCID)

Portál SIGCA pro online žádosti

Další detaily najdete v přiloženém dokumentu.