Klenoty západoafrické savany: Výstava fotografií a seminář na FTZ

Srdečně vás zveme na jedinečnou výstavu Klenoty západoafrické savany, která přiblíží krásu a rozmanitost západoafrické přírody prostřednictvím fotografií rodiny 7x7 family. Tato výstava zároveň zdůrazní význam ochrany ohrožených druhů, jako je antilopa Derbyho, největší antilopa světa.

Výstava bude doplněna o seminář, který se uskuteční ve 14:00 v učebně FTZ-116. Povede jej doc. Ing. Karolína Brandlová, Ph.D. (Wildlife Ecology Lab), která je také předsedkyní spolku Antelope Conservation. Na semináři představí projekt rodiny 7x7 family, která sdílí své zážitky a zkušenosti z putování západní Afrikou, a vysvětlí důležitost ochrany biologické rozmanitosti.

Vernisáž výstavy se uskuteční 3. října 2024 v 15:00 ve vestibulu Fakulty tropického zemědělství. Zahájení se zúčastní Mgr. Lenka Pokorná, bývalá velvyslankyně ČR v Senegalu, a Mgr. Václav Prášil z Ministerstva zahraničních věcí ČR.

3. října 2024 Vestibul FTZ, ČZU Praha Seminář: 14:00 (učebna FTZ-116) Vernisáž: 15:00

Přijďte se inspirovat a objevit krásy západoafrické přírody!